Новини

ЯРОСЛАВ ЛЕБІДЬ: «МЕТА – ПРОВЕCТИ ЦЕЙ ІГРОВИЙ РІК НЕ ГІРШЕ, НІЖ ПОПЕРЕДНІЙ»

Універсал «ХІТа» Ярослав Лебідь, перебуваючи у таборі збірної України,  розповів прес-службі АФУ про свій переїзд до Києва, старт сезону у Parimatch Екстра-лізі та підготовку до контрольних матчів з Румунією.

–​ Ярославе, розпочнемо розмову питанням про Parimatch Екстра-лігу. Розкажи більше про початок сезону 2021/2022 для себе, адже новий ігровий рік ти розпочав вже у новій команді.

– Тривав попередній сезон. Керівництво попросило дочекатися моменту коли він завершиться і вже потім готово було розпочинати перемовини про новий контракт. Натомість, пропозиції від інший команд надходили ще з березня. Скажу відверто, що хотів розуміти своє майбутнє ще до завершення сезону. Володимир Анатолійович Котляр виявився найбільш наполегливим. Тож, я продовжив свою кар’єру у «ХІТі».

Щодо старту сезону, то можу сказати, що влився до нового колективу досить швидко. Хлопці прийняли просто чудово. Жодного дискомфорту не було. Є друзі, з якими знайомий ще за виступами у харківському «Локомотиві». З іншими познайомився у Києві. Тож, вкотився у сезон досить непогано. Додатковим стимулом стала і відзнака найкращого гравця за підсумками минулого сезону. Перед собою ставлю мету провести цей ігровий рік, як мінімум, не гірше. Часу на розкачку немає. Звичайно, задоволений, що вдалося відзначитися результативними діями на старті сезону. Однак, потрібно рухатися вперед й лише додавати!

–​ Під час перебуванні у збірній з ким тобі зручніше взаємодіяти під час гри у четвірках: з екс-партнерами, які представляють «Ураган» чи з гравцями «ХІТа»?

– З хлопцями, які представляють «Ураган» ми відпрацьовували взаємодії протягом трьом років (особливо відзначу останні два). Тож, з ними грати доволі легко. У «ХІТі» я перебуваю менше трьох місяців. Вже є певні напрацювання. Звичайно, є у чому додавати щодо взаєморозуміння. Однак, готовий грати у будь-якому поєднанні. Це не надто принциповий аспект.

–​ Ти встиг дебютувати у збірній в двох офіційних матчах кваліфікації до Євро-2022. У них наша команда протистояла Данії. Наскільки цей досвід був важливим перед нинішнім викликом?

– Я досить довго очікував на виклик до збірної. У поєдинках проти Данії Олександр Петрович довірив мені та Даниілу Абакшину місце у національній команді та ігрові хвилини на майданчику. Коли виходив на майданчик у цих матчах – емоції просто зашкалювали. Дуже сподобалася атмосфера у збірній. Насправді, коли грає національна команда, то вся футзальна спільнота спостерігає за її поєдинками. Ти розумієш, що дивитимуться і на тебе. Матчі з Данією зарядили позитивними емоціями. З нетерпінням чекав нового виклику до збірної. На поєдинки з Румунією приїхав з такою самою відповідальністю. Хоч вони й мають статус товариських, але є дуже важливими. Хочеться завойовувати місце у національній команді своєю грою та бути в її обоймі на матчах Євро-2022.

Фото: прес-служба АФУ

Яндекс.Метрика