BETKING ЕКСТРА-ЛІГА 2025/26: БОМБАРДИРИ ФК «ХІТ» ПІСЛЯ 3 ТУРУ
В чемпіонаті настає пауза на міжнародні матчі, тож саме час звернути увагу на статистичні дані наших гравців після трьох зіграних турів.
В заліку бомбардирів ФК «ХІТ» лідирує найкращий снайпер минулого сезону Євгеній Жук, у якого вже три голи. По два забиті мʼячі мають Андрій Мельник, Артур Подлюк та Олександр Сметаненко.
По голу провели Владислав Первєєв та Ігор Чернявський. Відзначимо, що забитий мʼяч Ігоря Чернявського у ворота «Любарта» (6:1) арбітри кваліфікували як «автогол» захисника луцької команди. Наш клуб написав лист у Комітет арбітражу АФУ з приводу можливості перегляду цього рішення та повернення голу нашому капітану. Але ми отримали відповідь, що «автогол» у статистиці Екстра-ліги залишається незмінним. Таким чином, у Ігоря Чернявського один забитий мʼяч (у ворота «Атлетика»).
