ХИТ (Киев) – чемпион Украины

orig_220148

Киевский ХИТ стал победителем Всеукраинского финала Аматорской футзальной лиги Украины. В финальном матче киевляне обыграли львовский “Княжий рынок” со счетом 2-0.

15.00 Финал. Высшая лига.

ХИТ (Киев) – Княжий рынок (Львов) 2-0 (Корнейчук, 20′, Борсук И., 40′)

Отчет от Андрея Гулия

Ось ми і дійшли до головної страви дня – фіналу АФЛУ. Кияни вирішили не відходити від принципів побудови своєї гри у минулих матчах і знову стартували з агресивного високого пресингу. На 6-й хвилині Химяк підібрав м’яч, звільнився від опіки Яцишина і пробив повз з 5-ти метрів. Гострих моментів було небагато, але вийти з-під пресингу львів’яни не могли. Перед самою сиреною на перерву столичній дружині вдалося забити такий важливий перший гол. Химяк прорвався в штрафний і зробив ідеальну передачу на Корнійчука, який з 3-х метрів не мав морального права промазати.

Другий тайм відбувався за тим же шаблоном, що й перший. Медвідь і Химяк мали два момента-близнюка, коли проривалися сам на сам лівим флангом, але обидва програли дуель воротарю. Львів’янам доводилося майже безвилазно сидіти на своїй половині поля. Все ж таки минулорічна участь «ХІТа» у другій лізі чемпіонату України дуже допомогла столичній дружині у плані фізичної готовності (нагадаємо, що там всі ігри тривали по 40 хвилин чистого часу). Хлопці продовжували пресингували увесь матч, чим це і засвідчили. Після 30-ї хвилини у «Княжого Ринку» почали з’являтися напівмоменти, але щоб зрівняти рахунок цього було замало. Необхідно було щось змінювати і на 36-й хвилині «княжичі» випустили Романа Свища 5-м польовим. За хвилину до кінця Ігор Борсук поставив капітанську крапку у матчі. На останніх секундах Хлюбк мав дві супернагоди, щоб хоча б відіграти один м’яч, але не судилося.

Вітаємо київський «ХІТ» із заслуженою перемогою у прем’єрному розіграші аматорської футзальної ліги України!