1 ТУР ЕКСРА-ЛІГИ. “ХІТ” – “АВРОРА” – 2:2

Вогняне столичне дербі на старті сезону 2024/2025 завершилося внічию 2:2!

На 5-й хвилині наші відкрили рахунок після розіграшу кутового. Роман Горпинич покотив м’яч на Поночовного, Володимир зробив простріл, а Євгеній Жук виграв боротьбу на п’ятаку перед воротами Юрія Савенка – 1:0.

Гості зрівняли результат на 13-й хвилині. Після скидки головою від Юрія Сагайдачного влучним ударом з правого флангу відзначився Владислав Завертаний – 1:1.

У другому таймі наші знову вийшли вперед на 28-й хвилині. Після шикарного пасу в один дотик від Олександра Педяша свій шанс реалізував Олександр Сметаненко – 2:1.

Але за хвилину Педяш помилився біля наших воріт – м’яч перехопив Завертаний та забив у порожні ворота.

Надалі “ХІТ” міг вирвати перемогу, але м’яч вперто не хотів залітати у сітку Юрія Савенка.

У підсумку – 2:2, команди взяли по одному балу на старті нового чемпіонату, а наша команда розпочинає підготовку до Основного раунду Ліги чемпіонів (наступна гра “ХІТа” проти “Сокола” – перенесена).