КМ. УКРАЇНА – ЛІВІЯ – 2:2

Збірна України зіграла свій черговий контрольний матч в межах підготовки до чемпіонату світу – 2024. Цього разу суперником українців була збірна Лівії, яка також готується до «мундіалю». Цей поєдинок відбувся у столиці Боснії і Герцеговини, Сараєво, де у «синьо-жовтих» був міні-збір після турніру в Португалії.

Українці швидко відкрили рахунок – вже на 2-й хвилині гри відзначився універсал “ХІТа” Андрій Мельник. Він же подвоїв перевагу української команди після екватору першого тайму. Однак, у другому таймі лівійці відповіли двома голами, завдяки яким у підсумку врятувались від поразки. Таким чином, цей поєдинок завершився внічию – 2:2. І це – перша нічия української збірної після чотирьох перемог поспіль.