“ХІТ” 3-1 “СОКІЛ”: ПЕРЕМОГА У ПЕРЕНЕСЕНІЙ ГРІ

Перемагаємо «Сокіл» у перенесеному матчі 12-го туру з рахунком 3:1!

У першому таймі гості «привезли» шість фолів, і за це їх покарав Євгеній Жук, який впевнено реалізував дабл-пенальті. А перед самою перервою наші розіграли красиву комбінацію, і після прострілу Олександра Педяша подвоїв рахунок Даниіл Абакшин – 2:0.

На початку другої половини шедевр створив Олександр Сухов – наш голкіпер виконав соло з мʼячем через увесь майданчик і виклав «цукерку» на Абакшина. Даниіл оформив дубль – 3:0.

Гості скоротили відстань у середині другого тайму. Мʼяч влучив у руку Євгенію Жуку в нашому карному майданчику, а пенальті реалізував Вадим Данилюк. Наприкінці гри хмельницька команда зіграла з пʼятим польовим, але нічого суттєвого не створила.

Після цього матчу набираємо 61 заліковий бал в турнірній таблиці та продовжуємо посідати другу сходинку.

Наступна гра – у суботу, 30 березня. О 17:00 матч-відповідь 1/4 фіналу Кубка України проти «SkyUp Futsal».

Чемпіонат України з футзалу 2023/2024. VBET Екстра-ліга, 12 тур (перенесена гра)
26.03.2024, Київ, СК “ЦСК ЗСУ”

«ХІТ» (Київ) – «Сокіл» (Хмельницький) – 3:1 (2:0)
Голи: Євгеній Жук, 16, Даниіл Абакшин, 20,22 – Вадим Данилюк, 29-пен.

«ХІТ»: Олександр Кравець (Олександр Сухов, 21) – Роман Горпинич, Руслан Шеремета, Артур Подлюк, Даниіл Абакшин – Сергій Журба, Євгеній Жук, Ігор Чернявський, Володимир Поночовний, Олександр Педяш, Євген Сірий, Олександр Сметаненко, Андрій Мельник
Головний тренер – Олег Лук’яненко

«Сокіл»: Ярослав Кожуховський – Микола Сохорук, Даніїл Чижик, Андрій Хамдамов, Кирило-Ілля Бабак – Богдан Токар, Вадим Данилюк, Олег Гуцуляк, Владислав Первєєв, Ростислав Ростківський, Артур Хібовський, Олександр Орган – Богдан Бабенко
Головний тренер – Роман Ковальчик

Арбітри: Євген Диннік (Одеса), Артем Духан (Луганська обл.), Дмитро Каркаєв (Київ)

Попередження: Микола Сохорук, 8, Вадим Данилюк, 15