УКРАЇНА 2-3 ПОЛЬЩА: НЕСПОДІВАНА ПОРАЗКА

Збірна України зазнала несподіваної поразки від Польщі у відборі європейської кваліфікації до чемпіонату світу 2024. Наша команда на 13-ій хвилині вигравала 2:0 завдяки голам Ігоря Корсуна та Олександра Педяша. Проте, поляки не тільки зрівняли рахунок (ще у першій половині), а і зуміли забити переможний м’яч на 34-ій хвилині гри. До фінального свистка українці не зуміли врятуватися, навіть за гри у п’ять польових. Відзначимо, що це перша поразка від Польщі в історії українського футзалу.

В іншому матчі нашої групи Сербія також несподівано втратила очки у домашньому матчі проти Бельгії – 3:3. І саме із сербами на українську збірну очікують два спарені матчі відбору до ЧС-2024 у наступне вікно – 6 та 11 жовтня. А поки турнірна ситуація виглядає наступним чином:

Відбір на чемпіонат світу з футзалу 2024. Європейська кваліфікація. Група “Б”
Угорщина, 20.09.2023; 19-00

Україна – Польща – 2:3 (2:2)