«ХІТ» ПЕРЕМАГАЄ «УРАГАН» 2-0 В ТРЕТІЙ ГРІ ФІНАЛЬНОЇ СЕРІЇ!

«ХІТ» переміг «Ураган» у третьому матчі фінальної серії VBET Екстра-ліги 22/23 з рахунком 2:0 та повів у чемпіонській серії 2-1!
На 15-ій хвилині Максим Літвінов прорвався лівим флангом і прострілив у карний майданчик гостей, а там Ігор Корсун перервав простріл рукою і це пенальті! Точку впевнено реалізував Євгеній Жук – 1:0.

А у другому таймі Олександр Ліфер втік по флангу та зробив діагональ на Олександра Педяша – 17-ий номер нашої команди не схибив, 2:0.

Франківці перейшли на гру з п’ятим польовим, проте самовіддана гра нашого захисту на чолі з Олександром Суховим не дозволила гостям розпечатати наші ворота.

Рахунок в серії 2-1 на користь нашої команди, а четверта гра золотої серії пройде у столичному спорткомплексі ЦСК ЗСУ в неділю, 28 травня о 13:00.