«СОКІЛ» 2-7 «ХІТ»: ПЕРЕМОЖНИЙ СТАРТ У ПЛЕЙ-ОФФ

У першій чвертьфінальній грі плей-офф «ХІТ» здобув вольову перемогу в Хмельницькому, перегравши «Сокіл» 7-2. Цікаво, що наші поступалися на 16-ій хвилині 0-2 після влучних ударів Владислава Первєєва.

Але ще в першому таймі Руслан Шеремета (після підключення Олександра Сухова) і Євгеній Жук (після прострілу Максима Літвінова) рахунок зрівняли, 2:2.

Одразу по перерві сьогоднішній ювіляр Женя Жук оформив дубль після добивання (знову постарався Літвінов), а збільшив перевагу столичних Ігор Чернявський після кутового від Володимира Поночовного.

На 27-ій хвилині відзначився вже сам Поночовний після пасу Чернявського, і це вже 5-2! Продовжив розгром Сергій Журба красивим ударом від наших воріт “за комірець” голкіперу господарів. А всі питання наприкінці гри зняв Жук, який реалізував пенальті за фол проти Чернявського.

Таким чином, «ХІТ» повів у чвертьфінальній серії 1-0, а гра №2 пройде у суботу, 22 квітня, у Києві.