НІДЕРЛАНДИ 1-1 УКРАЇНА: ЗАКРИЛИ ОСНОВНИЙ ЕТАП

Збірна України гостьовою нічиєю в Нідерландах закрила Основний етап європейської кваліфікації до Чемпіонату Світу з футзалу 2024. На 10-ій хвилині Петро Шотурма несподіваним ударом у нижній кут відкрив рахунок та вивів наших вперед – 0:1.

Проте за десять секунд до перерви Ігор Корсун сфолив у середині майданчику, і господарі зуміли вдало розіграти стандарт – 1:1.

У другому таймі ворота України захищав Олександр Сухов, а рахунок у грі так і не змінився. Збірна України набрала 10 очок у групі “11” та прогнозовано фінішувала першою. Тепер жовто-блакитні продовжать боротьбу в Еліт-раунді європейського кваліфікаціонного турніру, жеребкування якого відбудеться 5 липня цього року.

ЧС-2024. Європейський кваліфікаційний турнір. Основний раунд.