«СОКІЛ» 0-5 «ХІТ»: ПЕРЕМОГА У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ!

У перенесеному матчі 3-го туру ІІ етапу наш «ХІТ» здобув переконливу перемогу в Хмельницькому, перегравши «Сокіл» 5-0.

Після стартової розвідки боєм, під час якої господарі влучили у поперечину, а у наших шанс мав Руслан Шеремета, рахунок був відкритим. Ігор Чернявський класним ударом з середньої відстані вразив ворота Шевченка – 0:1.

Після цього Чернявський виступив вже асистеном – після помилки голкіпера соколів Ігор покотив мяч на Поночовного, і Володимир подвоїв перевагу. А перед самою перервою після пасу Сергія Журби з кутового дальнім ударом відзначився Олександр Педяш – 0:3!

По перерві хмельниччани поміняли голкіпера, але він залишався «сухим» тільки хвилину. Після прорива і асіста від Журби дубль оформив Педяш. А на 30-ій хвилині вже забив сам Журба після кутового, а асистентом виступив вже Педяш – 0:5!

За шість хвилин до фінального свистка Олександр Сухов отримав другу жовту картку і вилучення: у раму вийшов грати Олександр Кравець, а господарі не змогли реалізувати більшість. Більш того, згодом наші «привезли» шостий фол, але Кравець потягнув дабл-пенальті від Бабака!

У підсумку 5:0 – «ХІТ» здобуває одинадцяту перемогу в сезоні, набирає 35 очок на продовжує лідирувати у групі «Центр».