ПІДСУМКИ 3 ТУРУ: «ЕНЕРГІЯ» ЛІДИРУЄ, «ХІТ» І «УРАГАН» ПЕРЕСЛІДУЮТЬ

Підбиваємо підсумки 3-го туру регулярного чемпіонату Parimatch Екстра-ліги сезону 2021/2022 – дивимося відео-огляди всіх матчів, аналізуємо турнірну таблицю, і готуємося до четвертого туру, який пройде найближчим уїк-ендом.

Розпочинаємо з центрального протистояння третього туру, яке відбулося в Івано-Франківську – «Ураган» та «ХІТ» зіграли внічию 2:2, хоча столичні у першому таймі могли закрити питання про переможця на свою користь:

«Продексім» та «Енергія» також зіграли внічию, але з рахунком 3:3. Львів’яни вигравали 3:1 за хвилину до завершення матчі, проте херсонці з п’ятим польовим зуміли врятуватися:

«Кардинал-Рівнестандарт» переміг вдома донбаський «ДЕ Трейдинг» 4-1 і закріпився в середині турнірної таблиці:

Свою першу перемогу в чемпіонаті здобув харківський «Viva Cup», який переграв хмельницький «Сокіл» 4-2:

***

В турнірній таблиці після третього туру лідирує «Енергія», яка здобула 7 очок. По п’ять балів у «ХІТа» та «Урагана», на один пункт менше у «Продексіма» та «Кардинала».