Новини

«ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ» КУБКУ УКРАЇНИ ПРОЙДЕ У СУМАХ 2-3 КВІТНЯ!

У Будинку футболу відбулося засідання президії Асоціації футзалу України, головним питанням якого стало визначення міста, в якому відбудеться цьогорічний «Фінал Чотирьох» Favbet Кубка України.

За його підсумками було вирішено акцептувати пропозицію АФФК «Суми» та визначити місцем проведення «Фіналу Чотирьох» Favbet Кубка України з футзалу сезону 2020/2021 місто Суми. Матчі відбудуться 2-3 квітня у легкоатлетиточному манежі «СумДУ».

Поєдинки проходитимуть за присутності глядачів з можливістю заповнення 50% від загальної кількості місць (у разі відсутності змін в епідеміологічній ситуації у країні).

Асоціація футзалу України разом з компанією «Favbet» підготували для вболівальників низку цікавих конкурсів, тож, з радістю запрошуємо шанувальників футзалу до Сум, аби підтримати свої улюблені команди та насолодитися якісною грою.

Нагадаємо, що трьома учасниками Фіналу Чотирьох стали наш «ХІТ», АФФК «Суми» та харківський «Моноліт-Viva Cup». Також до них долучиться переможець пари  «Ураган»-«Продексім» (перша гра – 1:1).

Джерело: АФУ

Яндекс.Метрика