ТМ #2. МОЛДОВА 4-7 УКРАЇНА: ГОЛ + ПАС ЧЕРНЯВСЬКОГО, ПАС СІРОГО

Напередодні збірна України провела повторний товариський матч проти команди Молдови, перегравши господарів з рахунком 7-4. Від першого поєдинку, який команди провели 16 липня, ця зустріч відрізнялася тим, що суперники тепер зіграли в рамках 1-го туру «Кубку трьох націй». Олександр Сухов цього разу залишився в запасі, а ворота захищав Юрій Савенко. Євген Сірий плідно попрацював на команду та записав в актив гольовий пас, а Ігор Чернявський відзначився голом та результативною передачею. Також забив і Ярослав Лебідь.

Рахунок у цьому поєдинку знову, як і в першій грі з Молдовою, відкрив новачок збірної України Андрій Мельник. А до середини тайму Ігор Корсун (після прострілу Ігоря Чернявського з правого флангу) та Віталій Радевич довели перевагу до +3. Щоправда, Лашку з вільного удару та Обаде з гри скоротили відстань – 2:3.

Олександр Косенко взяв тайм-аут, після якого знову забив Корсун. По перерві гра на зустрічних курсах продовжилася – господарі намагалися наздоганяти, а українці тримати відстань у рахунку. Екс-гравець «ХІТа» Ярослав Лебідь після прострілу Євгена Сірого з кутового забив у середині другої половини, Ігор Чернявський за хвилину відзначився голом, вдало зігравши на добиванні, а Петро Шотурма поставив крапку у грі наприкінці поєдинку – 7:4!

У понеділок, 19 вересня, збірна України завершить міні-турнір у Молдові матчем проти команди Румунії. Стартовий свисток – о 18:00 за київським часом.

Молдова. Кишинів (Чореску). 18.09.2022; «Кубок трьох націй»
Молдова – Україна – 4:7 (2:4)

Голи: Андріан Лашку, 13, Крістіан Обаде, 17,30,37 – Андрій Мельник, 6, Ігор Корсун, 8,19, Віталій Радевич, 10, Ярослав Лебідь, 30, Ігор Чернявський, 31, Петро Шотурма, 38

Молдова: Олег Кітороаге – Константін Бурдужель, Крістіан Обаде, Сергій Такот, Андріан Лашку – Даніель Адам, Константін Гуржуй, Сержиу Цимпеу, Леонід Подлеснов, Валеріу Гургуров, Ліліан Гуцу, Андрей Негара, Юліан Кожокару – Артьом Кубань, Алексєй Капсамун
Головний тренер – Володимир Вусатий

Україна: Юрій Савенко – Петро Шотурма, Ігор Корсун, Михайло Зварич, Ігор Чернявський – Даниіл Абакшин, Микола Микитюк, Ярослав Лебідь, Євген Сірий, Артем Фаренюк, Сергій Малишко, Віталій Радевич, Андрій Мельник – Кирило Ципун, Олександр Сухов