ТМ. МОЛДОВА 1-6 УКРАЇНА: ГОЛ СІРОГО, ПАС ЧЕРНЯВСЬКОГО

Напередодні збірна України з футзалу провела у міжнародне вікно УЄФА товариський матч проти команди Молдови, розгромив господарів з рахунком 6-1. Увесь матч за збірну відіграв голкіпер ФК «ХІТ» Олександр Сухов, і якби не вісім(!) фолів у другому таймі наших польових гравців, міг відстояти «на нуль»; у самій же грі Євген Сірий відзначився голом, а Ігор Чернявський результативною передачею.

Рахунок у середині першого тайму відкрив новачок збірної України Андрій Мельник, який забив у своєму дебютному матчі.

Згодом після прострілу Віталія Радевича переправив м’яч у ворота Артем Фаренюк – 2:0. А на останній хвилині тайму молдовани начудили біля власних воріт, українці в дві передачі розірвали захист, а Євген Сірий зробив рахунок 3:0.

По перерві Микола Микитюк забив після поперечної передачі Даниїла Абакшина; а Мельник дальнім ударом оформив дубль – 5:0. Дивно, але за такої тотальної переваги українці на 34-ій хвилині назбирали вже шість фолів, але Лашку з дабл-пенальті не зміг переграти нашого Сухова. Ще один 10-тиметровий за хвилину не реалізував Кожокару, який пробив повз ворота. Згодом Ігор Корсун вразив ворота головою після передачі свого тезки Чернявського і рахунок став тенісним – 6:0. Але на жаль, Сухов не дограв матч насухо через восьмий фол українців – Сергій Такот таки реалізував третій дабл-пенальті, 1:6.

Наступна гра між збірними Молдови та України відбудеться вже в рамках «Кубку трьох націй» у неділю, 18 вересня (18-00 за київським часом).

Товариський матч. Кишинев (Чореску). 16.09.2022.
Молдова – Україна – 1:6 (0:3)

Молдова: Олег Кітороаге (Алексєй Капсамун, 21) – Сергій Такот, Андріан Лашку, Даніель Адам, Константін Гуржуй, Сержиу Цимпеу, Крістіан Обаде, Леонід Подлеснов, Валеріу Гургуров, Ліліан Гуцу, Андрей Негара, Константін Бурдужель, Юліан Кожокару – Артьом Кубань
Головний тренер – Володимир Вусатий

Україна: Олександр Сухов – Даниіл Абакшин, Микола Микитюк, Ярослав Лебідь, Євген Сірий – Петро Шотурма, Ігор Корсун, Артем Фаренюк, Михайло Зварич, Сергій Малишко, Віталій Радевич, Ігор Чернявський, Андрій Мельник – Кирило Ципун, Юрій Савенко
Головний тренер – Олександр Косенко

Голи: Сергій Такот, 40 (10-метровий) – Андрій Мельник, 3,35; Артем Фаренюк, 18; Євген Сірий, 20; Микола Микитюк, 24; Ігор Корсун, 38

Попередження: Андріан Лашку, 17 – Петро Шотурма, 33; Ігор Корсун, 37