ТМ. РУМУНІЯ 1-3 УКРАЇНА: НАШІ ВИГРАЛИ КУБОК ТРЬОХ НАЦІЙ

Збірна України з футзалу перемогла Румунію 3:1 та стала переможцем «Кубку трьох націй», який завершився у Молдові. Олександр Сухов був у запасі, а ворота захищав Кирило Ципун; а ось універсали ФК «ХІТ» Євген Сірий та Ігор Чернявський знову відзначилися результативними діями – у Жені гольова передача на Абакшина, а у Ігоря стартовий гол в матчі!

Чернявський відкрив рахунок у цьому поєдинку у середині першого тайму, вдало підставивши ногу після удару Ігоря Корсуна та рикошету від захисника румунів. Наприкінці тайму наші пропустили контратаку і Циреш відновив паритет – 1:1.

На 27-ій хвилині Даніїл Абакшин після діагоналі від Сірого знову вивів українців вперед, а долю матчу вирішила неакуратна гра перед своїми воротами наших суперників – натуралізований бразилець Феліпе Олівейра покотив м’яч у власні ворота, коли румуни перейшли на гру в п’ять польових гравців.

3:1 – Україна виграє Кубок трьох націй, та і взагалі може занести собі вересневий збір в актив, адже наша команда здобула всі три перемоги у Молдові.

Товариський матч. «Кубок трьох націй». Молдова, Кишинів (Чореску). 19.09.2022
Румунія – Україна – 1:3 (1:1)

Голи: Октавіан Циреш, 17 – Ігор Чернявський, 10; Даниіл Абакшин, 27; Феліпе Олівейра, 39-автогол

Румунія: Петрішор Тоніца (Андреі Дінікуце, 30) – Шаболч Маня, Іштван Хаднадь, Ричард Ішлаї, Феліпе Олівейра – Адріан Оаня, Октавіан Циреш, Андре Сассе, Даніель Араужо, Андор Балінт, Сергіу Гавріла, Андреі Крациун, Пауло Ферейра – Теодор Лунгу
Головний тренер – Ендре Кашо

Україна: Кирило Ципун – Петро Шотурма, Ігор Корсун, Михайло Зварич, Ігор Чернявський – Даниіл Абакшин, Микола Микитюк, Ярослав Лебідь, Євген Сірий, Артем Фаренюк, Сергій Малишко, Віталій Радевич, Андрій Мельник – Юрій Савенко, Олександр Сухов
Головний тренер – Олександр Косенко

Попередження: Даніель Араужо, 16, Шаболч Маня, 19, Іштван Хаднадь, 30  – Михайло Зварич, 14, Ігор Чернявський, 33