ОЛЕГ ЛУКʼЯНЕНКО – ВІЦЕПРЕЗИДЕНТ ФК «ХІТ»!
Президент ФК «ХІТ» Володимир Котляр призначив Олега Лукʼяненка віцепрезидентом клубу!
Олег Дмитрович у «ХІТі» з дня заснування клубу, пройшовши шлях від гравця аматорської команди, граючого тренера і до посади головного тренера професіональної команди.
За цей час наставник привів команду «ХІТ» до перемог в аматорських турнірах, перемоги у Першій лізі, тричі ставав чемпіоном України з футзалу. Крім цього, в його активі два Суперкубки, шість фіналів Кубка України та срібні і бронзові комплекти чемпіонату України з футзалу.
На посаді віцепрезидента Олег Дмитрович буде займатися життєдіяльністю клубу, розвитком нашої команди, підготовкою до Ліги чемпіонів та всіма організаційними процесами у «ХІТі». Дякуємо тренеру за все, що зроблено за майже 20 років існування клуба та вітаємо на новій посаді! Разом до нових висот!
