ФІНАЛЬНА СЕРІЯ. МАТЧ №1. “ХІТ” – “ЕНЕРГІЯ” – 5:2!

Перемагаємо у першому матчі фінальної серії Екстра-ліги 23/24 «Енергію» 5-2!

Ми пропустили на 10-й хвилині після сольного прориву Романа Гураля, але згодом Ігор Чернявський зрівняв результат після удару Андрія Мельника.

У другому таймі Олександр Педяш вивів нашу команду вперед, проте гості врятувалися на передостанній хвилині після удару Ігоря Марциняка – 2:2. Гра перейшла в екстра-тайм, і на початку першої пʼятихвилинки Артур Подлюк після пасу Даниіла Абакшина дав перевагу «ХІТу». Згодом у гостей за другу жовту картку поле залишив Володимир Буньо, і Олександр Педяш класним ударом під поперечину реалізував більшість – 4:2!

А фінальним акордом став автогол Олега Легендзевича, який зрізав м’яч у власні ворота після прострілу Педяша. Відзначимо – спочатку здалося, що гол забив Артур Подлюк, але пізніше завдяки повторам стало зрозуміло, що це автогол. Проте, все одно Артур молодець, що боровся до останнього.

«ХІТ» повів у серії 1-0, а друга гра пройде у неділю, 9 червня, о 13:00.

Чемпіонат України з футзалу 23/24. Екстра-ліга. Фінальна серія (до трьох перемог). Матч №1.
08.06.2024. Київ, СК “ЦСК ЗСУ”. 13-00

“ХІТ” (Київ) – “Енергія” (Львів) – 5:2 (1:1, 2:2, 5:2 – додатковий час)
Рахунок в серії — 1:0

Голи: І.Чернявський (15), О.Педяш (28, 47), А.Подлюк (42), О.Легендзевич (47-а.г.) – Р.Гураль (10), І.Марциняк (39)

“ХІТ”: Кравець (Сухов,11) – Журба, Абакшин, Шеремета, Подлюк – Сірий, Жук, Чернявський, Мельник – Горпинич, Педяш, Сметаненко, Поночовний
Головний тренер – Олег Лук’яненко

“Енергія”: Войтович (Кітор, 47) – Цілик, Квасній, Кузь, Зварич, Буньо, Радевич, Марциняк, Теряєв, Легендзевич, Пелех, Гураль – Кардаш