МСК «ХАРКІВ» 3-6 «ХІТ»: ДОТИСНУЛИ В ЕКСТРА-ТАЙМІ

«ХІТ» стартував у чвертьфіналі Екстра-ліги 23/24, перемігши у гостях МСК «Харків» 6:3.

Господарі до девʼятої хвилини були попереду 3:0, але наші хлопці ще до перерви зуміли наздогнати суперника – спочатку забив Олександр Сметаненко, згодом Ігор Чернявський, а зрівняв рахунок підключившись до атаки Олександр Сухов – 3:3.

У другому таймі команди не забивали і гра перейшла в екстра-тайм, де «ХІТ» дотиснув харківʼян. Спочатку відзначився Євгеній Жук, а вже в наступній атаці Даниіл Абакшин. Крапку у матчі з пенальті поставив Євгеній Жук.

6:3 – столичні попереду у чвертьфінальній серії 1-0, а сама серія за два тижні переїде до Києва. «ХІТ» же тепер перемикає увагу на Кубок України – у пʼятницю, 3 травня граємо у півфіналі турніру проти «Урагана»!