ЛИТВА 2-5 УКРАЇНА: ПЕРЕМОГА НА СТАРТІ ТУРНІРУ

Збірна України з футзалу у стартовому поєдинку «Турніру Чотирьох в Йонаві» переграла збірну Литви 5:2!

Ворота нашої команди з перших секунд захищав голкіпер ФК ХІТ Олександр Сухов, а мʼяч у нашу сітку залетів через нефартовий рикошет Ігоря Корсуна.

Проте українці гідно відповіли і до перерви забили тричі – спочатку відзначився класним ударом Андрій Мельник, згодом забив Ігор Корсун, а пізніше шедевром відмітився Михайло Зварич – 3:1.

По перерві блискучий мʼяч зі штрафного організував Ігор Чернявський. Але господарі також забили зі штрафного, але у ворота Миколи Гуйвана, який дебютував за збірну України з футзалу.

На останній хвилині гри красиву крапку поставили гравці «ХІТа»: розпочав комбінацію Сухов, продовжив Чернявський, а завершив Олександр Педяш!

5:2 – якісна перемога наших! У понеділок, 15 квітня, збірна України проведе другий матч на турнірі, тепер нашими суперниками будуть бразильці! Стартовий свисток – о 17:00 за київським часом.