26 ТУР. “ЕНЕРГІЯ” 0-4 “ХІТ”. ПЕРЕМОГА НА КЛАСІ

В матчі 26-го туру Екстра-ліги 23/24 «ХІТ» насухо переграв у Львові «Енергію» 4:0, забивши по два м’ячі в кожному з таймів.

Вже на першій хвилині наші розірвали захист господарів, і після передачі Романа Горпинича рахунок відкрив Даниіл Абакшин. А за шість хвилин після передачі Олександра Сухова ворота Володимира Кардаша з гострого кута розстріляв Олександр Педяш – 0:2.

По перерві наші знову швидко відзначилися, а в гольовій атаці були задіяні майже всі (окрім Руслана Шеремети) гравці, які були на майданчику – Сухов, Горпинич, Педяш, Абакшин.

А наприкінці гри, коли енергетики перейшли на гру з п’ятим польовим, у порожні ворота поцілив Сухов – 0:4.

Після цієї перемоги «ХІТ» набрав 64 очки і в турнірній таблиці вже не опуститься нижче другого місця. Останній матч регулярного чемпіонату для нашої команди пройде найближчим уїк-ендом, в якому «ХІТ» та «Аврора» проведуть чергове столичне дербі. А далі – плей-офф.