«ХІТ» – «ATHLETIC FUTSAL» – 7:1. ПРОХОДИМО У ЧВЕРТЬФІНАЛ КУБКА!

Перемагаємо «Athletic Futsal» 7:1 у матчі-відповіді 1/8 Кубка України 23/24 та виходимо у чвертьфінал турніру!

Олександр Педяш відкрив рахунок після пасу з ауту від Руслана Шеремети, а Євгеній Жук після прострілу Сергія Журби подвоїв перевагу наших (контратаку розігнав Євген Сірий). Олександр Іванов скоротив відставання та дав надію гостям, але перевага столичних та простріл Педяша на 16-й хвилині втілилися в автогол Делятинського – 3:1.

По перерві наша перевага збільшувалася. Артур Подлюк переправив мʼяч у ворота після пасу Олександра Сухова; Олександр Педяш оформив дубль після вдалого відбору від Ігоря Чернявського; Сухов фірмово влучив у порожні ворота; а закрив гру Євген Сірий головою перегравши кіпера гостей Андрія Мельника.

Дякуємо хлопцям з Дніпра за двоматчевий кубковий бій і крокуємо далі. У понеділок дізнаємося чвертьфінальні пари Кубка України 23/24!