22 ТУР. «ХІТ» – «SKYUP FUTSAL» – 5:3. ПЕРЕМОГА У ДЕРБІ

Перемагаємо «SkyUp Futsal» 5:3 у матчі 22-го туру VBET Екстра-ліги 23/24. Ігор Салтанов вивів гостей вперед вже на першій хвилині, але згодом Сергій Журба зі штрафного зрівняв результат. Роман Бакум в середині першого тайму спочатку зрізав мʼяч у власні ворота, а потім забив у наші. Проте до перерви Роман Горпинич після передачі Даниіла Абакшина дав перевагу «ХІТу» 3:2.

У другому таймі бразилець Бруно зрівняв рахунок, але наша команда зуміла вигризти перемогу наприкінці гри – спочатку Сергій Журба змусив переправити мʼяч у власні ворота Юрія Щерицю, а за хвилину до фінальної сирени у порожні ворота поцілив Олександр Сухов – 5:3.

За тиждень на команди Екстра-ліги чекають матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка України 23/24. «ХІТ» у неділю, 25 лютого, зіграє у Києві проти «Athletic Futsal» з Дніпра (перший матч – 3:3).