КУБОК УКРАЇНИ: «ATHLETIC FUTSAL» – «ХІТ» – 3:3

Стартуємо у новому розіграші Кубка України з гостьової нічиєї проти «Athletic Futsal» 3:3. Команда з Дніпра дуже активно почала, а екс-гравець «ХІТа» Віталій Дзюба влучив у стійку воріт Олександра Кравця. Проте на 3-й хвилині Андрій Мельник після пасу з ауту від Євгена Сірого потужним ударом в девʼятку відкрив рахунок – 0:1. Господарі зрівняли результат завдяки пресингу, але Роман Горпинич за хвилину знову дав перевагу столичним – 1:2.

По перерві атлети знову були активними, і зуміли забити двічі, тим самим вперше в матчі вийшовши вперед – 3:2.

Статус-кво встановив Даниіл Абакшин, який на 35-й хвилині після передачі Горпинича головою вразив ворота «Athletic Futsal».

Доля перепустки у чвертьфінал Кубка вирішиться за два тижні, коли команди проведуть в Києві повторну зустріч.