7 ТУР VBET ЕКСТРА-ЛІГИ: «ХІТ» – «КАРДИНАЛ-РІВНЕ» – 4:2!

«ХІТ» переміг у перенесеному матчі 7 туру Екстра-ліги 23/24 «Кардинал-Рівне» у яскравій грі аж з трьома автоголами!

Рахунок наші відкрили на 27-ій секунді – після удару Руслана Шеремети м’яч влучив у Олександра Басича та влетів у сітку. На початку другого тайму після пасу Даниіла Абакшина подвоїв перевагу столичних Олександр Педяш.

Номінальні гості скоротили відстань за три хвилини – після прострілу Романа Горпинича м’яч у власні ворота зрізав Олександр Ліфер. Але наші футзалісти завдяки красивим голам Ігоря Чернявського та Володимира Поночовного довели перевагу до 4:1. Рівняни перешли на гру з п’ятим польовим і один гол відіграли – Євген Ланко влучив м’ячем у спину Руслана Шеремети.

4:2 – «ХІТ» набирає у турнірній таблиці 30 очок та продовжує посідати другу сходинку. У вівторок, 9 січня, «Кардинал-Рівне» та «ХІТ» зіграють матч 16-го туру, і знову у рівненському спорткомплексі «ДЮСШ-4». Початок – о 13:00. А поки, з перемогою всіх наших вболівальників!