УКРАЇНА НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ 2024!

Збірна України з футзалу перемогла у гостях Польщу 5:3 та з першого місця групи «Б» вийшла на чемпіонат світу 2024, який пройде наступного року в Узбекистані!

Вже в першому таймі наші забили чотири мʼячі, а розпочали гольову феєрію гравці «ХІТа» – Олександр Педяш виконав кутовий, Ігор Чернявський потужно пробив, а Даниіл Абакшин вдало зіграв на добиванні!

Після цього забив Петро Шотурма, а Ігор Корсун відзначився дублем (Ігорю під час другого голу асистував прекрасним пасом Євгеній Жук).

У другому таймі поляки після кутових два мʼячі відіграли, але Ростислав Семенченко провів свій дебютний гол за збірну України та зробив рахунок 5:2.

Господарі з пʼятим польовим знову скоротили відстань, але українці втримали перемогу!

Вітаємо з перепусткою на футзальний Мундіаль всіх хлопців збірної України, тренерський штаб, адміністрацію, керівництво Асоціації футзалу України та всіх українських вболівальників!