“ХІТ” 4-3 “ОЛМІССУМ”: НЕЙМОВІРНА ПЕРЕМОГА!

Неймовірна розвʼязка поєдинку 2 туру Елітного раунду Ліги чемпіонів 23/24 проти хорватського «Олміссума» – наша команда вигризла перемогу 4-3 за 2.6 секунди до фінальної сирени!!!

Після першого тайму ми програвали 0-1 завдяки голу Секуліча зі штрафного. По перерві Даниіл Абакшин зрівняв рахунок, але Секуліч знову відзначився зі штрафного.

Наші увімкнули найвищі швидкості – Євгеній Жук після закидання Олександра Сухова зрівняв результат, а за хвилину Абакшин оформив дубль (в третьому матчі поспіль!).

Хорвати з кутового знову зрівняли рахунок – відзначився капітан «Олміссума» Кустура – 3:3.

А героєм на останніх секундах зустрічі став Поночовний – Володимир у блискавичному підкаті забрав мʼяч у суперника, і сам розпочав контратаку, яку продовжив Абакшин і Сірий; і після передачі Євгена перемогу «ХІТу» за 2.6 секунди до завершення гри приніс саме Поночовний – 4:3!!!

«ХІТ» набрав 3 очки в таблиці групи D і у вирішальному матчі у суботу 2 грудня зіграє проти чинного переможця Ліги чемпіонів «Пальма Футзал» (20:00 за київським часом).