1 ТУР ЕЛІТНОГО РАУНДУ ЛЧ: “ХІТ” 5-6 “КОНСТРАКТ ЛЮБАВА” (ВІДЕО-ОГЛЯД)

Це Ліга чемпіонів, і тут можливо все. Вигравали 4:1 за чотири хвилини до завершення гри, а поступилися 5:6…

Після першої половини стартового матчу Елітного раунду «ХІТ» вигравав у польського чемпіона «Констракт Любава» 2:1 завдяки голам Євгенія Жука та Даниіла Абакшина. На першій хвилині другого тайму Євген Сірий забив третій мʼяч, а Даниіл Абакшин на 33-й хвилині зробив рахунок 4:1.

Поляки пішли грати з пʼятим польовим і перевернули гру, провівши чотири голи поспіль – 5:4. Ігор Чернявський на передостанній хвилині гарматним пострілом зрівняв результат- 5:5, але капітан «Любави» Канієвскі на останній хвилині гри приніс перемогу своїй команді – 6:5.

Так, важко прийняти цю поразку, але завтра у нас поєдинок 2 туру. О 17:00 граємо проти хорватського «Олміссума».

Відео-огляд матчу ХІТ 5-6 Любава: