ЛІГА ЧЕМПІОНІВ: «ХІТ» 2-2 «АЯТ»

Рятуємося у грі третього туру Основного раунду Ліги Чемпіонів проти «Аята», програючи після першого тайму 0:2!
На передостанній хвилині поєдинку після удару Даниіла Абакшина наші заробили пенальті, який чітко реалізував Євген Сірий.
А за двадцять секунд до завершення гри Андрій Мельник після прострілу Абакшина приніс нічию «ХІТу» 2:2!

В останньому матчі групи «1» Основного раунду Ліги Чемпіонів 23/24 португальський «Спортінг» розбив хорватський «Олміссум» 6:2 та посів у нашому квартеті першу сходинку. «ХІТ» з пʼятьма набраними балами фінішував другим. Таким чином під час жеребкування груп Елітного раунду чемпіон України буде у другому кошику «посіву». Жеребкування Елітного раунду ЛЧ відбудеться у четвер, 2 листопада, о 15:00 за київським часом.