6 ТУР. УРАГАН – ХІТ – 2:2

фото – прес-служба НФК “Ураган” Івано-Франківськ

У шостому турі VBET Екстра-ліги 23/24 граємо в Івано-Франківську внічию 2:2 з «Ураганом»!

Євгеній Жук пʼятою(!) відкрив рахунок на шостій хвилині після передачі Ігоря Чернявського. За пару хвилин Петро Шотурма дальнім ударом відновив паритет (допоміг несподіваний рикошет від Чернявського).

У середині другого тайму Андрій Мельник та Жук поборолися із суперниками на пʼятачку воріт Юрія Савенка, і Євгеній з розвороту знову вивів «ХІТ» вперед. Але за чотири хвилини Ігор Корсун потужним ударом від лівого флангу приніс нічию у цьому яскравому двобої – 2:2!

Продовжуємо очолювати турнірну таблицю Екстра-ліги, набравши 14 очок!