ВІДБІР НА ЧС-2024: УКРАЇНА 1-1 СЕРБІЯ. ЖУК ЗАБИВ!

У матчі 4-го туру Елітного раунду європейської кваліфікації чемпіонату світу 2024 Україна та Сербія зіграли в Угорщині внічию 1:1, заплутав ситуацію в турнірній таблиці нашої групи.

У першому таймі серби відкрили рахунок після удару Петрова (допоміг рикошет). А у другому таймі українці розіграли аут, Петро Шотурма прострілив на воротарський п’ятак сербів, де форвард “ХІТа” Євгеній Жук здорово поборовся та зрівняв результат – 1:1.

Кваліфікація до чемпіонату світу з футзалу 2024 (Європа)
4 тур. Угорщина, 11.10.2023; 19-00

Україна – Сербія – 1:1 (0:1)
Голи:
 Жук (26) – Петров (17)

Україна: Савенко – Шотурма, Корсун, Швед, Фаренюк – Лебідь, Семенченко, Педяш, Абакшин – Жук, Мельник, Зварич; Ципун, Сухов, Завертаний
Сербія: Вуліч – Росіч, Д. Томіч, Лазаревич, Райчевич – Сіміч, Раміч, Марінкович, Петров – А. Томіч, Алексіч, Матієвич
Попередження: Корсун (17) – Райчевич (31)

Після четвертого туру Україна здобула 7 очок та переслідує Польщу, у якої 9 балів. Поляки у гостях переграли Бельгію 3-1 та вийшли на перше місце. У сербів 5 очок, у бельгійців один бал.

Наступне міжнародне вікно – у грудні. 15 числа зіграємо проти Бельгії, а 20-го проти Польщі у гостях.