ВІДБІР ДО ЧС-2024. СЕРБІЯ 1-6 УКРАЇНА. ВАЖЛИВИЙ РОЗГРОМ

У третьому турі Елітного раунду європейської кваліфікації до Чемпіонату світу з футзалу 2024 Україна розгромила у гостях команду Сербії 6-1 (такий самий рахунок на нашу користь був і на ЄВРО-2022) та набрала 6 очок в турнірній таблиці.

Вже в середині першої половини українці були попереду 4-0. На 20-й секунді рахунок після кутового відкрив Назар Швед, на восьмій хвилині шикарний гол провів Даниіл Абакшин, згодом свій дебютний м’яч за збірну України забив Євгеній Жук, а в наступній атаці Швед оформив дубль.

Васіч скоротив відстань сербів, але у другому таймі відзначився Ігор Корсун, а Абакшин після передачі Ярослава Лебідя забив свій другий м’яч у цій зустрічі (всього вже шість у цьому відбірному циклі).

У четвертому турі європейської кваліфікації Україна знову зіграє проти Сербії, але тепер буде номінально домашній поєдинок – 11 жовтня в Угорщині матч-відповідь проти сербів.