5 ТУР. «IN.IT» 1:2 «ХІТ»: НЕЙМОВІРНА РОЗВʼЯЗКА!

У матчі 5-го туру VBET Екстра-ліги 23/24 «ХІТ» здобув неймовірну перемогу над «in.IT» у Львові на останніх секундах поєдинку!

На початку другого тайму після перехоплення в центрі Владислав Константінов вивів господарів вперед – 1:0.

Столичні обстрілювали ворота Володимира Кардаша протягом всього поєдинку, проте голкіпер айтішників діяв бездоганно. Все вирішилося на останній хвилині матчу.

За двадцять секунд до фінальної сирени Сергій Журба блискучим ударом під поперечину з лівого флангу зрівняв результат. А за три секунди до завершення гри Руслан Шеремета пішов у пресинг, змусив помилитися Кардаша та приніс перемогу нашій команді!

«ХІТ» набирає 13 очок після пʼяти турів та повертає собі першу сходинку в турнірній таблиці. Випереджаємо «Ураган» на один заліковий бал.