4 ТУР: ХІТ 5-1 SKYUP FUTSAL: ПОТУЖНА ГРА ЧЕРНЯВСЬКОГО

У 4-му турі VBET Екстра-ліги 23/24 перемагаємо «SkyUp Futsal» 5:1 та продовжуємо лідирувати в чемпіонаті.

Вже перша ж атака «ХІТа» у цьому поєдинку завершилася голом. На 22-й секунді Олександр Сухов розпочав комбінацію, Ігор Чернявський прострілив, а Володимир Поночовний переправив мʼяч у ворота – 1:0.

Мінімальний рахунок тримався до середини другого тайму, аж поки Чернявський не взявся до справи – Ігор забив два шикарні голи після індивідуальних проривів, і рахунок став 3:0.

За пару хвилин Даниіл Абакшин після пасу Поночовного забив четвертий мʼяч нашої команди, проте гості наприкінці гри завдяки Микиті Тищенку скоротили відстань. Крапку у зустрічі поставив Андрій Мельник, який провів дебютний гол за «ХІТ» – 5:1, у підсумку!

Наступну гру наша команда проведе 30 вересня у Львові проти «in.IT».

Чемпіонат України з футзалу 2023/2024.
VBET Екстра-ліга. Регулярний чемпіонат, 4 тур
Київ, СК “ЦСК ЗСУ”, 24.09.23; 13-00

“ХІТ” (Київ) – “SkyUp Futsal” (Київ) – 5:1 (1:0)
Голи: Поночовний (1), Чернявський (29, 31), Абакшин (33), Мельник (40) – Тищенко (38)
Попередженння: Журба (12), Поночовний (20), Педяш (34) – Тищенко (26)

ХІТ: Сухов – Чернявський, Поночовний, Мельник, Жук – Журба (К), Абакшин, Педяш, Шеремета – Подлюк, Ліфер. Запас: Кравець, Сметаненко
Головний тренер – Олег Лук’яненко

SkyUp Futsal: Удовиченко (Негель, 37) – Щериця, Морено, Тищенко, Тменов (К) – Смоловик, Корнєв, Рибак, Кібиш – Бакум – Ардашніков, Салтанов, Сипливець