2 ТУР: «ХІТ» – «РЯТУВАЛЬНИК» 5:1

У 2-му турі VBET Екстра-ліги 23/24 перемагаємо вдома «Рятувальник» (Ромни) 5:1.

Рахунок ударом під поперечину вже на першій хвилині відкрив Ігор Чернявський. Після пасу Володимира Поночовного з ауту Ігор гарматним пострілом змусив капітулювати Нікіту Сітнера. Подвоїв перевагу на 15-й хвилині Олександр Педяш, який скористався передачею Даніїла Абакшина на порожні ворота.

У другому таймі трьома забитими м’ячами відзначився Артур Подлюк. Спочатку Артур заробив штрафний по центру – Сергій Журба пробив, і рикошетом від Подлюка м’яч залетів у сітку – 3:0. На 25-ій хвилині дев’ятий номер ХІТа класно спіймав м’яч в один дотик після діагоналі від Абакшина, а наприкінці гри Артур оформив перший хет-трик у складі нашої команди. Щоправда, перед цим Подлюк встиг влучити і у власні ворота, але як то кажуть – буває…

Після другого туру ХІТ набрав шість очок в турнірній таблиці та лідирує в Екстра-лізі разом із Ураганом. Наступний матч хлопці Олега Лук’яненка проведуть наступного тижня у Хмельницькому проти «Сокола».