МАТЧ №2: «ХІТ» 2-3 «ЕНЕРГІЯ». ЛЬВІВ’ЯНИ ЗРІВНЯЛИ РАХУНОК У СЕРІЇ

Поступаємося у другій грі півфінальної серії VBET Екстра-ліги 22/23 львівській «Енергії» в екстра-таймі 2:3.

Вже на початку поєдинку наші були попереду 2:0 після влучних ударів Євгена Сірого (після пасу Максима Літвінова з кутового) та Євгенія Жука (після прострілу Євгена Сірого); але у другому таймі Андрій Теряєв забив з пенальті, а за три секунди до завершення основного часу Андрій Цілик перевів гру в екстра-тайм.

У додатковий час наш голкіпер Олександр Сухов відбив аж три(!) дабл-пенальті, але на останній хвилині другого екстра-тайму Тарас Кузь приніс перемогу енергетикам.

Рахунок у півфіналі став 1-1 і тепер серія переїзджає у Львів, де за тиждень відбудуться матчі номер три та чотири. Боротьба триває!

VBET Екстра-ліга 2022/2023. Півфінальна серія. Матч №2.
07.05.2023; Київ. СК “ЦСК ЗСУ”.

“ХІТ” (Київ) – “Енергія” (Львів) — 2:3 д.ч. (2:0, 0:2, 0:0, 0:1)
Рахунок у серії – 1:1
Голи: Сірий (1), Жук (4) — Теряєв (34 пен.), Цілик (40), Кузь (49)
На 35 хв. Зварич не реалізував дабл-пенальті (воротар)
На 39 хв. Марциняк не реалізував дабл-пенальті (воротар)
На 47 хв. Буньо не реалізував дабл-пенальті (воротар)

“ХІТ”: Сухов – Жук, Чернявський, Літвінов, Сірий, Журба, Шеремета, Завертаний, Педяш, Ліфер, Поночовний, Подлюк, Сметаненко – Кравець
Головний тренер – Олег Лук’яненко

“Енергія”: Войтович – Буньо, Цілик, Радевич, Кузь, Малишко, Легендзевич, Зварич, Теряєв, Марциняк,  Квасній – Пітуля, Пелех, Гураль
Головний тренер – Валерій Легчанов

Попередження: Журба (7), Жук (33), Сірий (34) – Кузь (21), Квасній (31), Малишко (32), Пітуля (35), Марциняк (40).

Арбітри: Євген Гордієнко, Євген Диннік (обидва – Одеса), Артем Духан (Луганська обл.)
Хронометрист: Володимир Шевер (Київ)
Спостерігач арбітражу: Сергій Кравцов (Київ)
Делегат: Віктор Таран (Житомир)