КУБОК УКРАЇНИ. «ХІТ» ПЕРЕМІГ «УРАГАН» 3-1 У ПЕРШОМУ МАТЧІ

У першій грі 1/8-ої фіналу Кубка України з футзалу 22/23 «ХІТ» переміг вдома «Ураган» 3-1.

Даниіл Абакшин відкрив рахунок на 9-ій хвилині, але ще у першому таймі Олександр Ліфер (після діагоналі від Максима Літвінова) та Олександр Педяш (після пасу Сергія Журби) вивели нашу команду вперед.

У другому таймі красивий гол п`ятою після прострілу Ігоря Чернявського забив наш форвард Євгеній Жук.

Все вирішиться у Івано-Франківську 5 квітня у матчі-відповіді. Переможець вийде у «Фінал восьми» Кубку України.

Кубок України з футзалу 2022/2023. 1/8 фіналу (перший матч)