«КАРДИНАЛ-РІВНЕСТАНДАРТ» 5-5 «ХІТ»: НЕЙМОВІРНИЙ ПОРЯТУНОК ГОСПОДАРІВ

У матчі 22-го туру VBET Екстра-ліги «ХІТ» у гостях зіграв внічию із командою «Кардинал-Рівнестандарт» – 5:5. Вже на першій хвилині рахунок після пасу Ігоря Чернявського відкрив Олександр Ліфер. Перед перервою класним ударом у верхній кут відзначився Ігор Чернявський (йому асистував Євгеній Жук) – 0:2. У другому таймі після прострілу Ліфера з ауту Чернявський записав у свій актив дубль, далі після діагоналі від Руслана Шеремети забив Артур Подлюк, для якого це був дебютний матч за «ХІТ». А на 29-ій хвилині Михайло Волянюк зрізав м’яч у власні ворота і рахунок став 0:5.

Господарі перейшли на гру з п’ятим польовим і неймовірними зусиллями зуміли врятувати поєдинок! Двічі відзначився Роман Горпинич, також забивали Олександр Басич, Сергій Кравчук та Олександр Бондар – 5:5!

У неділю, 12 березня команди у Рівному проведуть повторну гру – це буде перенесений матч 2-го туру ІІ етапу чемпіонату. Стартовий свисток – о 13-00.