«ЕНЕРГІЯ» 2-2 «ХІТ»: ПОРЯТУНОК ГОСПОДАРІВ НА ПЕРЕДОСТАННІЙ ХВИЛИНІ

У матчі 5-го туру ІІ етапу VBET Екстра-ліги 22/23 «Енергія» та «ХІТ» зіграли у Львові внічию 2-2, а господарі врятувалися на передостанній хвилині поєдинку.

У першій половині Олександр Школьний відкрив рахунок після контратаки та дотепного пасу Владислава Завертаного.

Проте, невдовзі Андрій Цілик дальнім ударом зрівняв результат. На перерву наші пішли у ролі лідерів – Ігор Чернявський після передачі Володимира Поночовного покотив м’яч повз голкіпера енергетиків Ярослава Морикишки.

А у другій половині все вирішилося наприкінці зустрічі. Львів’яни пішли грати з п’ятим польовим і за півтори хвилини до фінального свистка Тарас Кузь після діагоналі від Олега Легендзевича встановив підсумкові 2-2.

«ХІТ» після одинадцяти матчів набирає 29 очок та продовжує лідирувати у групі «Центр». Наступна гра запланована на суботу, 21 січня – в рамках 1-го туру ІІІ етапу чемпіонату ми приймаємо МСК «Харків».

VBET Екстра-ліга. Львів. ІІ етап. 5 тур
13.01.2023; Львів, СК «Боско-Арена»

«Енергія» (Львів) – «ХІТ» (Київ) 2:2 (1:2)
Голи: А.Цілик (12), Т.Кузь (39) – О.Школьний (6), І.Чернявський (17)

«Енергія»: Морикишка – Малишко, Зварич, Кузь, Теряєв, Буньо, Радевич, Легендзевич, Марциняк, Цілик, Пелех, Квасній – Пітуля, Войтович
Головний тренер – Валерій Легчанов

«ХІТ»: Сухов – Жук, Поночовний, Чернявський, Літвінов, Журба, Шеремета, Завертаний, Школьний – Кравець, Сірий, Педяш
Головний тренер – Олег Лук’яненко

Арбітри: Євген Гордієнко (Одеса), Святослав Ключник (Миколаїв), Орест Дуцяк (Дрогобич)
Спостерігач арбітражу: Роман Проць (Дрогобич)
Делегат АФУ: Богдан Мельник (Львів)