«ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» 0-4 «ХІТ»: ПРОДОВЖУЄМО ПЕРЕМАГАТИ

У 9-му турі VBET Екстра-ліги «ХІТ» у гостях насухо переміг «Черкасиобленерго» 4-0, здобувши шосту перемогу поспіль у своїй групі.

Рахунок на 16-ій хвилині після передачі Ігоря Чернявського відкрив Володимир Поночовний, який переграв опонента на лівому фланзі та потужним ударом вразив ворота господарів.

По перерві красивим індивідуальним голом відзначився Євген Жук, подвоївши перевагу наших – 2:0.

Наприкінці гри черкаська команда перейшла на гру з п’ятим польовим, проте Максим Літвінов вдало перехопив м’яч та відправив у хазяйську сітку третій гол. А крапку у поєдинку поставив Євген Жук, який після передачі Євгена Сірого розстріляв ворота суперників!

4:0 – «ХІТ» здобув свою шосту перемогу в групі «Центр», і має у своєму активі 19 очок та першу сходинку в турнірній таблиці. У 10-му турі за тиждень наші зіграють вдома проти «Рятувальника». Команда з міста Ромни сьогодні поступилася «CLUSTу» 0-2 та продовжує замикати турнірку нашої групи.

А поки – з перемогою всіх наших вболівальників!