«CLUST» 1-5 «ХІТ»: ТРЕТЯ ПЕРЕМОГА В СЕЗОНІ!

«ХІТ» у перенесеному матчі 2-го туру VBET Екстра-ліги переграв у гостях «CLUST» 5:1, піднявшись на першу сходинку групи «Центр» сезону 2022/2023.

На початку гри класний індивідуальний гол провів Сергій Журба, а одразу по перерві Максим Літвінов прекрасним ударом зльоту після кутового подвоїв перевагу. Суперники швидко один м’яч відіграли, проте Євген Жук усередині другого тайму після діагоналі від Євгена Сірого повернув перевагу +2.

Команда Валерія Директоренка пізніше перейшла на гру з п’ятим польовим, але наш голкіпер Олександр Сухов ударом від своїх воріт зробив рахунок 4:1, а крапку у грі поставив Євген Сірий.

5:1 – хлопці Олега Лук’яненка здобули 10 очок, і ділять першу сходинку турнірної таблиці разом із МСК «Харків», але ми вищі за додатковими показниками.

Чемпіонат України з футзалу 2022/2023.
VBET Екстра-ліга. Група «Центр», 2 тур (перенесений матч).
Київ, СК «НПУ ім.Драгоманова», 26.10.2022

«CLUST» (Київ) – «ХІТ» (Київ) – 1:5 (0:1)
Голи: М. Чеберяк (26) – Журба (4), Літвінов (25), Жук (32), Сухов (39), Сірий (40)

«CLUST»: Микола Гуйван – Максим Чеберяк, Владислав Моспан, Ярослав Аксьонов (к), Ростислав Семенченко – Андрій Мельник, Тарас Королишин, Андрій Британ, Максим Бессалов, Дмитро Стрельченко, Андрій Науменко, Сергій Чеберяк, Олександр Карбула, Максим Дядюнець.
Головний тренер – Валерій Директоренко

«ХІТ»: Олександр Сухов – Євген Сірий, Ігор Чернявський, Євген Жук, Володимир Поночовний – Сергій Журба (к), Максим Літвінов, Олександр Школьний, Олександр Педяш, Олександр Ліфер, Владислав Завертаний, Руслан Шеремета, Олександр Сметаненко, Олександр Кравець
Головний тренер – Олег Лук’яненко

Попередження: М. Чеберяк (23), Мельник (32)

***

Наступний матч «ХІТ» знову проведе проти команди «CLUST», але тепер вдома – у суботу, 29 жовтня о 12:00 запланована гра 7-го туру чемпіонату.