УКРАЇНА 3-1 КОСОВО: ПЕРЕМОЖНИЙ СТАРТ У ВІДБОРІ ЧС-2024

Збірна України з перемоги стартувала у групі 11 європейської кваліфікації до Чемпіонату Світу з футзалу 2024! Наша команда здобула вольову перемогу над збірною Косово 3-1, хоча вже на другій хвилині пропустила від суперників.

Гол у відповідь провів універсал «ХІТа» Ігор Чернявський після пасу Петра Шотурми, який здорово відібрав м’яч у суперника.

На початку другого таймі наші вже були попереду завдяки Ігорю Корсуну, а крапку поставив дебютант збірної України Андрій Мельник, який відзначився у своєму першому офіційному матчі.

11 жовтня хлопці Олександра Косенка знову ж таки в Латвії, але в місті Єлгава, проведуть свій другий матч у відборі, в якому зійдуться з командою Нідерландів.

Кваліфікація ЧС-2024. Європа. Основний раунд.
Група 11. Латвія (Саласпілс), 07.10.2022

Україна – Косово – 3:1 (1:1)
Голи: Ігор Чернявський, 15, Ігор Корсун, 24, Андрій Мельник, 27 – Фейза Кастраті, 2

Україна: Кирило Ципун – Петро Шотурма, Ігор Корсун, Михайло Зварич, Ігор Чернявський – Даниіл Абакшин, Микола Микитюк, Ярослав Лебідь, Євген Сірий, Артем Фаренюк, Сергій Малишко, Віталій Радевич, Андрій Мельник – Олександр Сухов
Головний тренер – Олександр Косенко

Косово: Байрам Рамадані – Фейза Кастраті, Мелос Кельменді, Дрилен Муджаррай, Йєтон Руковци – Мергим Дервишай, Мусе Муртезі, Меритон Саліху, Дритон Нішорі, Дрілон Хаджиай, Дурім Куоррі – Джемайл Бечірі, Лабінот Дакай