“ХІТ” 5-0 “ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО”: ПЕРША ПЕРЕМОГА В ЧЕМПІОНАТІ

В перший день жовтня «ХІТ» переміг у 4-му турі VBET Екстра-ліги 22/23 команду «Черкасиобленерго» з рахунком 5-0, хоча міг забивати набагато більше.

Рахунок у першій половині відкрив Владислав Завертаний, а Руслан Шеремета і Максим Літвінов зробили перевагу +3 ще до перерви.У другому таймі відзначився Олександр Школьний та «свіжоспічений» новачок «ХІТа» Олександр Сметаненко. Вітаємо Сашу Сметаненка із вдалим дебютом за нашу команду, а також із першими голами в Екстра-лізі літніх новачків – Шеремету та Завертаного!

Також відзначимо наших голкіперів – Олександр Сухов та Олександр Кравець зіграли по тайму, і залишили свої ворота «сухими».

В Чемпіонаті знову настає пауза на матчі збірних, тож побажаємо удачі Національній команді України, яка збирається на збір 3 жовтня. А далі – матчі відбору ЧС-2024 проти Косово та Нідерландів.