СУХОВ ТА ЛЕБІДЬ КРОКУЮТЬ У ПЛЕЙ-ОФФ

Студентська збірна України та команда Харківського Національного Університету ім.Каразіна пробилися у плей-офф студентського Чемпіонату Світу 2022 та Чемпіонату Європи 2022 серез ВНЗ (Вищих навчальних закладів)!

У першому матчі на світовій першості українці перемогли збірну Словаччини 4-1 (один з м’ячів забив голкіпер ФК «ХІТ» Олександр Сухов), у другому турі поступилися Бразилії 3-6, а напередодні розгромили Оман 9-0. У п’ятницю у чвертьфіналі Україна зіграє проти студентської збірної Польщі.

А ось харківські студенти вийшли у чвертьфінал з першого місця своєї групи, перегравши литовців 8-1 (хет-трик нашого Ярослава Лебідя), сербів 5-0 (дубль Лебідя) та німців 13-1 (знову відзначився Ярослав). ХНУ ім.Каразіна впевнено провів груповий етап, а на рахунку Лебідя вже шість забитих м’ячів. У чвертьфіналі харківські студенти зіграють проти португальців.