«ХІТ» – «SKIDKA»: БОЙОВА НІЧИЯ 4-4!

«ХІТ» у другому турі Літнього чемпіонату Нескореної столиці з футзалу зіграв у бойову нічию з командою «Skidka» 4-4!

Наші пропустили вже після стартової атаки суперників та удару Едуарда Ткаченка, а на сьомій хвилині Андрій Назаров зробив рахунок 0-2. Проте «ХІТ» ще до перерви відігрався – спочатку красивий гол після індивідуального прориву провів Микола Кібиш, а потім забив Олександр Ліфер.

У другому таймі розв’язка сталася на останніх хвилинах гри. Спочатку Євген Сірий після передачі Максима Літвінова вивів нашу команду вперед 3-2, а коли хлопці Олега Шуста пішли грати з п’ятим польовим, Олександр Сухов вразив порожні ворота – 4-2.

Проте, «Skidka» зуміла врятувати гру. Спочатку Андрій Назаров підправив м’яч у ворота Сухова, а за кілька секунд до фінального свистка Євген Саківський приніс нічий результат – 4-4.

В інших матчах 2 туру Суперліги «Star» переграв «Микільську слобідку» 4-3 (один з м’ячів забив екс-гравець «ХІТа» Ігор Салтанов), а «INTER» здолав «Десну-Гостомель» 3-0 (дублем відзначився Олександр Колесников).

Третій тур Суперліги пройде наступної суботи, 11 червня, а запис матчу «ХІТ» 4-4 «Skidka» можна подивитися тут: