«ХІТ» РОЗПОЧАВ СЕЗОН РЕЗУЛЬТАТИВНОЮ НІЧИЄЮ 5:5 У РІВНОМУ

У стартовому матчі нового сезону «Кардинал-Рівнестандарт» та наш «ХІТ» подарували свято вболівальникам, але переможця не визначили – 5:5!

Матч для «ХІТа» розпочався невдало. На 5-ій хвилині Михайло Волянюк зі штрафного покотив м’яч праворуч, а молодий Дмитро Рибіцький відкрив рахунок. За пару хвилин Волянюк знову виступив асистентом – після його передачі з правого флангу результат подвоїв Роман Горпинич – 2:0.

Столичні відповіли на 14-ій хвилині, коли господарі помилилися при виконанні заміни. На майданчику одночасно перебували п’ять польових гравців, тож Сергій Кравчук отримав другу жовту картку і був вилучений. Ярослав Лебідь зі штрафного віддав передачу на Олександра Педяша, який з гострого кута скоротив відстань. А за півтори хвилини до перерви після передачі Євгена Сірого з ауту Педяш дальнім ударом оформив дубль – 2:2.

У другій половині поєдинку наші забили після першої ж атаки. Сірий побачив неприкритого Школьного біля воріт, і Олександр вивів «ХІТ» вперед – 3:2. Але у середині тайму у «ХІТа» стався провал – протягом трьох хвилин наша команда пропустила три м’ячі. Спочатку Максим Малиновський вдало зіграв на підбиранні перед нашими воротами, одразу ж Володимир Кручок після прориву по центру вразив дев’ятку воріт Максима Лисенка, а згодом Роман Горпинич після розіграшу кутового зробив рахунок 5:3 на користь кардиналів.

Наш тренерський штаб одразу перейшов на гру з п’ятим польовим, і гравець/воротар Євген Сірий став героєм, врятувавши гру.  За півтори хвилини до завершення матчу 88-ий номер «ХІТа» вдало зорієнтувався перед воротами Іллі Бакінського після пасу Євгена Жука і скоротив рахунок – 4:5. А за чотирнадцять секунд до фінальної сирени наші два Євгена – Сірий та Жук створили і рятівний гол. Перший Євген пробив здалеку, а інший Євген легким дотиком переправив м’яч у ворота!

5:5 – команди взяли по одному балу на старті нового чемпіонату, а в наступному турі на «ХІТ» чекає домашнє протистояння проти чинного володаря кубку України та чотириразового чемпіона херсонського «Продексіма».

Чемпіонат України з футзалу 2021/2022. PariMatch Екстра-ліга, 1 тур

Рівне, СК «ДЮСШ-4», 28.08.2021

Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) – ХІТ (Київ) – 5:5 (2:2)

Голи: Рибіцький (7), Горпинич (10, 31), Малиновський (28), Кручок (28) – Педяш (14, 19), Школьний (21), Сірий (39), Жук (40)

«Кардинал-Рівнестандарт»: Бакінський (Дяченко, 36, Бакінський, 36) – Басич, Скибчик, Кравчук, Кручок – Горпинич, Волянюк, Фетько, Рибіцький – Малиновський, Панкратій

Головний тренер: Олександр Бондар

«ХІТ»: М.Лисенко – Школьний, Сірий, Педяш, Лебідь – Літвінов, Чернявський, Журба, Боргун – Жук, Поночовний

Головний тренер: Олег Лук’яненко

Попередження: Кравчук (5), Басич (5), Дармовіс (28, асистент головного тренера) – Літвінов (6), Лисенко (24), Лебідь (33)

Вилучення: Кравчук (14, повторне попередження)