«ХІТ» ВДАЛО СТАРТУВАВ В ОДЕСІ – ПЕРЕМОГА НАД «СОКОЛОМ» 6:2

У четвер наш «ХІТ» розпочав свої виступи на традиційному передсезонному турнірі на призи В.І.Водяна. Наша команда в стартовому поєдинку переграла хмельницький «Сокіл» 6:2.

Цікаво, що у першому таймі столичні забили двічі, і обидва голи на рахунку наших новачків – рахунок красивим ударом у дев’ятку відкрив Максим Літвінов, а перед самою перервою відзначився Ярослав Лебідь.

У другій половині Олександр Педяш реалізував пенальті за гру рукою, а за кілька хвилин відзначився і Олександр Школьний – 4:1. На 33-ій хвилині Лебідь ударом із середньої відстані оформив дубль, а крапку у грі поставив Ігор Чернявський – після його удару м’яч рикошетом від поперечини залетів за лінію воріт.

У п’ятницю 6 серпня «ХІТ» в рамках 2-го туру о 10:00 зіграє проти молдовської команди «Clic Media», яка сьогодні поступилася «Урагану» з рахунком 5:14.