СЕЗОН 20/21 ЗАВЕРШЕНО: ОСТАННІ ЧЕМПІОНИ – «БАРСЕЛОНА» ТА «ВІТЕН»

Нарешті завершився європейський футзальний сезон – у Іспанії та Білорусі визначилися чемпіони, а золоті нагороди здобули каталонська «Барселона» та команда «Вітен» (Орша).

В Іспанії «Барселона» та «Леванте» визначили чемпіона у серії пенальті – основний час завершився внічию 1:1 (каталонці забили на останній хвилині, граючи в п’ять польових), в екстра-таймі також була зафіксована нічия 1:1 (і знову гравці «Барси» врятувалися на останній хвилині). А ось у серії пенальті більше пощастило «Барселоні». Гранатово-сині – чемпіони Іспанії 2020/2021.

Відео-звіт матчу №3 фінальної серії Барселона 2:2 (5:4 пен.) Леванте:

***

А у Білорусі чемпіоном стала команда «Вітен» (Орша), яка у п’ятому вирішальному матчі перемогла вдома гомельський «ВРЗ» з рахунком 3:2. Переможці вигравали по ходу поєдинку 3:0, але наприкінці гості ледь не врятували вирішальну гру.

Чемпіонами Білорусі 2020/2021 у складі «Вітена» стали українці – голкіпер Максим Лисенко та універсали Олег Єрьомін і Артем Рось.