«ХІТ» РОЗБИВ АФФК «СУМИ» 8-2 НА СТАРТІ НОВОГО РОКУ!

Завершилися новорічні свята і напередодні продовжився регулярний чемпіонат Parimatch Екстра-ліги сезону 2021/2022 – в рамках 18-го туру «ХІТ» вдома розгромив АФФК «Суми», та з гарним настроєм розпочав Новий 2022 рік.

Хлопці Євгена Ривкіна нокаутували суперників зі старту, забивши два швидких голи – на 4-ій хвилині після пострілу Євгена Сірого м’яч у ворота переправив Ярослав Лебідь, а за пару хвилин після перехоплення від Олександра Педяша рахунок подвоїв його тезка Олександр Школьний.

Після цього була гольова тиша, яку на 17-ій хвилині порушив Максим Літвінов, забивши у другому матчі поспіль – 3:0.

Одразу по перерві Школьний після розіграшу кутового оформив дубль, але вже в наступній атаці Едуард Нагорний прорвався по центру і розпечатав ворота Олександра Сухова (у першій половині грав Максим Лисенко).

Після рахунку 4:1 гра дещо заспокоїлася, але команди прокинулися на 32-ій хвилині. Спочатку Едуард Волков зрізав м’яч у власні ворота після прострілу Педяша, за хвилину Володимир Поночовний після прориву правим флангом класно пробив у нижній кут, а ще за хвилину Нагорний забив свій другий м’яч після розіграшу кутового – 6:2.

Наші не збавляли обертів – і спочатку Сергій Журба після власного перехоплення і добивання провів сьомий гол «ХІТа», а згодом Євген Сірий дальнім ударом «прошив» голкіпера АФФК «Суми» Костянтина Петухова!

8:2 – «ХІТ» розпочинає Новий 2022 рік впевненою перемогою, проте наразі для нашої команди настає велика перерва. Гравці збірної України вирушають у табір нашої Національної команди з футзалу, яка готується до Чемпіонату Європи (ЄВРО-2022 стартує 19 січня у Нідерландах). Тож, кубкові матчі проти представника Першої ліги «SkyUp» перенесено, а 19 тур Екстра-ліги буде зіграний вже після завершення європейської першості (базова дата – 12.02.2022).Відео-звіт матчу 18 туру «ХІТ» 8-2 АФФК «Суми»: