«ХІТ» РОЗБИВ «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» 11:1 ТА ВИЙШОВ У ЧВЕРТЬФІНАЛ КУБКУ УКРАЇНИ

Наш «ХІТ» у матчі-відповіді 1/8-ої фіналу Кубку України 2020|2021 розгромив «Запоріжпромгруп» 11:1, і вийшов до чвертьфіналу турніру.

У першій половині запорізькі аматори чинили опір як могли, і навіть провели гол у ворота Олександра Сіріцького. На перерву команди пішли за рахунку 3:1, а після відпочинку столичні додали і оборона гостей розсипалася.

П’ять м’ячів гостям відвантажив Олександр Школьний, чотири голи на рахунку Євгена Сірого, і по голу провели Олександр Колесников та Олександр Педяш, якого відпустили із табору збірної України (у понеділок дружина Саші повинна народити дитину).

Окрім цього, відбулась ще одна цікава подія – після дворічної перерви у гру повернувся легендарний Влад Лисенко. Тренер воротарів «ХІТа» через виклик у збірну України Олександра Сухова був дозаявлений на другу половину сезону 2020/2021, і коли вже рахунок у цій грі дозволяв, Олег Лук’яненко випустив досвідченого Влада на майданчик. І Лисенко не підкачав, зробивши кілька сейвів, і у підсумку відстояв «на нуль».

Кубок України з футзалу 2020/2021

1/8 фіналу. Повторний матч (перша гра – 7:2)

Київ, СК «ЦСК ЗСУ», 30.01.2021, 12-00

«ХІТ» (Київ) – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – 11:1 (3:1)

Голи: О.Школьний (4, 16, 24, 25, 33); Є.Сірий (20, 29, 31, 36), О.Колесников (27), О.Педяш (37) – О.Мандичев (11)

Арбітри: О.Макаренко (Радомишль), Д.Божко (Хмельницький), М.Кравченко (Київ)

Хронометрист: В.Шевер (Київ)

Спостерігач арбітражу: В.Фролов (Київ)

Відео-звіт матчу «ХІТ» 11-1 «Запоріжпромгруп»: